خدمات راه اندازی استارتاپ در شیراز

خدمات راه اندازی استارتاپ در شیراز

با توجه به موفقیت برخی از استارتاپ ها، بسیاری از ما به عملی کردن ایده های خود در قالب یک استارتاپ فکر می کنیم. اما برای راه‌اندازی استارتاپ بهتر است عجله نکنید، قدم‌های درست و حساب شده بردارید و از متخصصان راه اندازی استارتاپ مشاوره بگیرید تا احتمال موفقیت خود را افزایش دهید.

با توجه به مشارکت وبنوتک در چندین استارتاپ مانند کافه جو، کتاب بساز، کرایه کالا، باپیمانکار و ... این تضمین را به شما می دهیم که با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و کمترین میزان ریسک (از نظر پیاده سازی) استارتاپ شما را راه اندازی کنیم.

خدمات راه اندازی استارتاپ وبنوتک

همه ما داستان های زیادی از افراد موفق در حوزه کسب و کار شنیده ایم. افرادی مانند بیل گیتس، استیوجابز، مارک زاکربرگ و ...
افرادی که با کسب و کار خود توانستند جامعه بشری را تحت تاثیر فعالیت های خود قرار دهند. اگر با دقت به ویژگی های این گونه افراد دقت کنیم، متوجه می شویم که همه آن ها یک وجه تمایز دارند: اینکه همه آنها روزی از یک نقطه و با یک گروه بسیار کوچک (حتی در گاراژ) کار خود را آغاز کردند. به‌عبارت دیگر آن‌ها در ابتدا یک استارت‌آپ راه‌اندازی کرده بودند.

برای راه اندازی یک استارتاپ باید ابتدا یک تیم خوب بسازید که در این میان، تیم برنامه نویسی یکی از مهم ترین و کلیدی ترین اعضای هر استارتاپ به شمار می رود.
پس مهم است که چه شخص، گروه یا شرکتی این مسئولیت را برای شما به عهده می گیرد.

اصلاً نمی توان گفت که راه اندازی استارتاپ در شیراز کار ساده ای است زیرا کسب و کارهای اینترنتی و استارتاپ ها نیاز به تخصص در همه ابعاد بازاریابی دیجیتال و استمرار در تلاش برای معرفی محصول یا خدمات خود دارند.

وبنوتک متخصصان طراحی و پیاده سازی وب سایت را در کنار هم آورده است تا یک نقشه راه برای استارتاپ شما طرح ریزی شود. این نقشه راه می تواند شامل: راه اندازی یک پیج در اینستاگرام، خرید دامنه مناسب برای وب سایت، طراحی و پیاده سازی وب سایت به بهترین شکل ممکن، جذب مخاطب از طریق وب سایت و ... باشد.

 

راه اندازی یک استارتاپ چه مزیت هایی دارد؟

 • میزان سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی یک استارتاپ بسیار کمتر از کسب و کاهای دیگر است
 • استقلال شغلی دارید و به هیچ شرکت یا ارگانی وابسته نیستید
 • برای راه اندازی یک استارتاپ به مکان خاصی احتیاج نیست. حتی می توانید از اتاق خواب خود استفاده کنید.
 • برای شروع کار به تعداد کارمندان کم تری نیاز دارد.
 • از نظر محدوده جغرافیایی مشتریان بیشتری دارید چرا که در دنیای اینترنت محدودید جغرافیا هیچ مفهومی ندارد.
 • به صورت ۲۴ ساعته و بدون توقف در  هفت روز هفته کار میکند. (حتی زمانی که خواب هستید می توانید درآمد داشته باشید)

پرسش های متداول

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات طراحی سایت وبنوتک

وب سایت مربوط به استارتاپ من را با چه ابزاری طراحی میکنید؟

ما برای طراحی و پیاده سازی وب سایت تمام استارتاپ ها از هیچگونه ابزار آماده مانند وردپرس و ... استفاده نمی کنیم و تمام بخش ها را با استفاده از تکنولوژی ASP.Net و زبان قدرتمند سی شارپ کدنویسی می کنیم.

پس از تحویل وب سایت، پشتیبانی شما به چه صورت است؟

وب سایت شما پس از تحویل نهایی به مدت یک سال به صورت کاملا رایگان از نظر فنی پشتیبانی می شود. در واقع اگر در این مدت یک باگ در سیستم شناسایی شود در سریع ترین زمان ممکن و به صورت کاملا رایگان بر طرف می شود. اما هر گونه تغییر ظاهری و ... شامل این گارانتی نمی شود.

طراحی وب سایت اختصاصی برای استارتاپ من چند روز طول می کشد؟

میزان حجم کار به امکانات استارتاپ شما بستگی دارد اما معمولا طراحی و پیاده سازی وب سایت برای استارتاپ ها بین ۳۰ تا ۴۰ روز طول می کشد.

مراحل انجام کار شما به چه صورت است؟
 • در مرحله اول با زمینه فعالیت، خواسته های شما، امکانات مورد نیاز استارتاپ شما، مسائل فعلی و آتی و همچنین راه حل های موجود با یکدیگر صحیت می کنیم.
 • در مرحله دوم با توجه به اطلاعات بدست آمده در مرحله قبل، یک طرح کلی که اصولا روی کاغذ طراحی می شود به شما ارائه می گردد تا نظر شما را در رابطه با امکانات و طرح در نظر گرفته شده جویا شویم (ترجیحا طی یک جلسه حضوری)
 • در مرحله سوم با توجه به طرح اولیه یک قالب اختصاصی برای وب سایت شما طراحی و پیاده سازی می شود تا پس از تایید شما، کدنویسی قالب و سپس کدنویسی سیستم مدیریت محتوا را انجام می دهیم...
 • پس از تکمیل مراحل کدنویسی، تمام بخش ها را با استفاده از داده های تستی، بررسی می کنیم. سپس طی یک جلسه حضوری تمام بخش ها را به اتفاق شما نیز بررسی می کنیم تا در صورت نیاز اصلاحات احتمالی انجام شوند.
 • پس از انجام بررسی های لازم، وب سایت شما را بر روی هاست و دامنه اصلی خودتان آپلود می کنیم. در این مرحله نیز سیستم به صورت کلی توسط ما و شما تست می شود و در نهایت می توانید استارتاپ خود را لانچ کنید.

نمونه استارتاپ های طراحی شده

با مشاهده نمونه کارها، از توانایی و مهارت تیم وبنوتک در پیاده سازی استارتاپ ها مطمئن شوید

طراحی وب سایت برای رستوران و کافی شاپ

استارتاپ کافه جو

در کافه جو کاربران به راحتی می توانند با کافه‌ها و کافی شاپ های شهر شیراز آشنا می شوند فضای هر کدام از کافه ها را با استفاده از تکنولوژی تور مجازی (تصاویر ۳۶۰ درجه) مشاهده می کنند.

طراحی وب سایت دایرکتوری مشاغل

طراحی وب سایت جاب اینفو

وب سایت جاب اینفو، کسب و کارها را به شیوه کاملا متفاوتی نسبت به سایر دایرکتوری های مشاغل به کاربران معرفی می کند.

طراحی وب سایت استارتاپ خدماتی

طراحی وب سایت و اپلیکیشن استارتاپ رافیکس

رافیکس پل ارتباطی میان متخصصان ارائه دهنده خدمات کامپیوتری و مردم است. شما می توانید خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و از میان افرادی که آمادگی خود را برای ارائه آن خدمت اعلام می کنند یکی را انتخاب کنید. هر متخصص و استادی در این مجموعه امتیازات خود را دارد و کاربر می تواند با در نظر گرفتن امتیازات و قیمت پیشنهادی خدمت اقدام به انتخابی هوشمندانه کند.