طراحی وب سایت تخفیف گروهی

مشتریان چه در مراجعه های حضوری و چه در حالت مجازی و آنلاین به دنبال یافتن کالای ارزانتر هستند. آنان در مراجعه حضوری این فرصت را دارند تا از مغازه های مختلف بازدید کنند و در نهایت کالای مورد نظر خود را با بهترین قیمت نسبت به مغازه دیگر خریداری کنند.

در فضای مجازی حق انتخاب مشتری بسیار بیشتر است. چرا که امروزه اکثر فروشگاه ها برای کسب و کار خود یک فروشگاه راه اندازی کرده اند و کافی است برای جستجوی کالای مورد نظر، چند وب سایت را بررسی کنند.

حال اگر در وب سایت خود بر روی کالاهای مورد نظر تخفیف اعمال کرده باشید، کاربران ترغیب می شوند که از وب سایت شما خرید کنند.

از این رو چند سالی است که وب سایت های تحت عنوان وب سایت های تخفیف گروهی راه اندازی شده اند. وب سایت های تخفیف گروهی،  با صاحبان مشاغل مختلف قرارداد بسته  و محصول آنها را در وب سایتشان به نمایش می گذارند و در قبال خرید مشتریان از طریق وب سایت، از صاحبان مشاغل پورسانت میگیرند.

 

وب سایت تخفیف گروهی

 

در چنین وب سایت هایی تنوع کالا می تواند نظر هر کاربری را به خود جلب نماید. به علاوه اعطای کوپن های مختلف تخفیف می تواند برای هر کاربری بسیار جالب باشد و آنها را نسبت به خرید آنلاین ترغیب کند. همچنین می توانیم با طراحی یک سیستم جستجوی پیشرفته در وب سایت های تخفیف گروهی قابلیت دسترسی کاربران به محصولات تخفیف خورده را راحت تر کنیم. حتی میتوان دسته بندی های متنوعی را ایجاد کرد مثلا لیست تخفیف های بالای 30 % و غیره.

علاوه بر این میتوانیم بخشی را برای صاحبان مشاغل طراحی کنیم تا با پر کردن اطلاعات خواسته شده، درخواست خود را مبنی بر قرار دادن کالای آنها در وب سایت تخفیف گروهی شما اعلام کنند. حتی میتوانیم صفحه قوانین و مقررات را طراحی کنید تا با شیوه عملکرد شما آشنا شوند. در صورت نیاز میتوانید بخشی را با عنوان خبرنامه در وب سایت خود طراحی کنید تا جدیدترین تخفیف ها را از طریق ایمیل یا پیامک به اطلاع کاربران خود برسانید.

برخورداری از پنل مدیریتی چه در وب سایت های تخفیف گروهی و چه در تمام وب سایت ها بسیار بخش مهمی محسوب می شود. گروه طراحی کلیک به شما این اطمینان را میدهید که این بخش را با بهترین کیفیت و با استفاده از آخرین تکنولوژی های ارائه شده طراحی کنیم تا راحتتر بتوانید وب سایت خود را مدیریت کنید. به عنوان مثال در پنل مدیریتی شما سطوح دسترسی مختلفی را در نظر خواهیم گرفت تا با استخدام افراد مختلف بتوانید راحتتر وب سایت را مدیریت نمایید.

میتوانیم آخرین تخفیف های ثبت شده در وب سایت را در صفحه اصلی به کاربران نمایش دهیم. حتی بخش تبلیغات هم برای شما تعبیه خواهیم نمود. چراکه مطمئنا صاحبان کسب و کارها تمایل دارند تا از کاربران وب سایت شما استفاده کنند  و تبلیغات بنری خود را در بهترین مکان از وب سایت شما قرار دهند.

 

معمولا  در یک وب سایت تخفیف گروهی میتوان چنین خدماتی را ارائه نمود:

  • طراحی صفحه وب  دسته بندی کالاها ( چه بر اساس برند و چه بر اساس میزان تخفیف و غیره )
  • طراحی صفحه وب  تعریف پلن ها (تعرفه های)  مختلف تخفیف برای کاربران
  • طراحی صفحه وب  معرفی محصولات به دوستان 
  • طراحی صفحه وب  امتیاز دهی به کاربران و تبدیل امتیاز کاربران به پول برای خرید از سایت
  • طراحی صفحه وب  دادن کوپن تخفیف برای دادن انگیزه بیشتر به کاربران برای خریدهای بیشتر ( مثلا در صورت ثبت نام در سایت و تکمیل اطلاعات یک کوپن با ارزش مورد نظر خودتان به کاربر ارائه دهیم )
  • طراحی صفحه وب قوانین و مقررات
  • طراحی صفحه وب ئدرخواست قراردادن کالا در وب سایت شما
  • طراحی پنل کاربری قدرتمند جهت مدیریت کالاها و بررسی میزان خریدهای انجام شده و غیره

سایر موضوعات تحلیل شده

طراحی وب سایت آتلیه

طراحی وب سایت آتلیه

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

طراحی وب سایت آموزشگاه یا موسسه آموزشی

طراحی وب سایت آموزشگاه یا موسسه آموزشی

طراحی وب سایت بازرگانی

طراحی وب سایت بازرگانی

طراحی وب سایت پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی

طراحی وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی

طراحی وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی

طراحی وب سایت تخفیف گروهی

طراحی وب سایت تخفیف گروهی

طراحی وب سایت رستوران و فست فود

طراحی وب سایت رستوران و فست فود

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت صنعتی

طراحی وب سایت صنعتی

طراحی وب سایت مشاورین املاک

طراحی وب سایت مشاورین املاک