طراحی وب سایت پزشکی

امروزه  افراد زیادی  در موتورهای جستجو مانند گوگل به دنبال اطلاعاتی برای بیماری خود یا اطرافیانشان هستند. در بیان ساده دسترسی به اطلاعات پزشکان، مراکز پزشکی و همچنین در برخی موارد دریافت اطلاعات تخصصی در مورد هر پزشک یا مرکز درمانی، یکی از نیازهای جامعه به شمار می آید. 

یکی از مهمترین بخش ها در هر وب سایت پزشکی، بخش سوال های متداول است. شما میتوانید لست کاملی از سوال های رایج در حرفه خود به همراه پاسخ در این بخش قرار دهید تا کاربران با مراجعه به این بخش پاسخ سوال خود را پیدا کنند. حتی میتوانیم بخشی را طراحی کنیم که کاربران سوال های خود را از طریق وب سایت از شما بپرسند. حالت حرفه ای تر این است که یک نیروی باتجربه را صرفا برای این بخش در نظر بگیرید تا کاربران بتوانند سوال های خود را به صورت آنلاین مطرح کنند و جواب های مختصری را دریافت کنند و در صورت نیاز  از آنها دعوت شود تا به صورت حضوری به مطب شما مراجعه کنند.

شما می توانید در صفحه درباره ما خود را بهتر به بازدید کنندگانتان معرفی نموده و حتی آنها را تشویق و ترغیب کنبد تا وب سایت و مطب شما را به صورت آنلاین به دیگران معرفی کنند. مطمئن باشید که گروه طراحی کلیک در این زمینه برای شما پیشنهادهای فوق العاده ای را دارد تا بتوانیم در مدل کسب و کار شما و رونق آن سهم کوچکی داشته باشیم.

از بخش مقالات مرتبط غافل نشوید. اگر میخواهید وب سایت شما در رتبه های بالای گوگل نمایش داده شود، باید به این بخش بها داده شود و مقالات مرتبط با رشته پزشکی خود را در این بخش قراردهید تا آمار بازدید کنندگان و مدت زمان حضور آنها در وب سایت شما افزایش یابد.

همچنین در یک وب سایت مرتبط با مسائل پزشکی و پزشکان می توانید برای بیماران خود یک پرونده الکترونیکی ایجاد کنید. در این صورت بیماران شما با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود در وب سایت شما می توانند پرونده پزشکی خود را مطالعه و یا حتی آن را به پزشک دیگر هم نشان دهند. (  امروزه کاربران به دنبال چنین سرویس هایی هستند. )

 

معولا در چنین طراحی وب سایت هایی میتوانیم چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه دهیم که عبارتند از :

  • طراحی صفحه وب پرسش های متداول
  • طراحی صفحه وب نوبت دهی آنلاین 
  •  طراحی صفحه وب  پرداخت از طریق درگاه  های بانکی مانند ملت و ملی و پارسیان و پاسارگاد و ...
  •    طراحی صفحه وب  مشاوره آنلاین
  •    طراحی صفحه وب  درج و دانلود مقالات مرتبط با رشته پزشکی شما
  •    طراحی صفحه وب  ثبت نام کاربران برای مشاهده پرونده پزشکی
  •    طراحی صفحه وب  نمایش تازه های پزشکی
  • و ...

 

گروه طراحی کلیک با توجه به تخصص و سابقه ای که در زمینه طراحی سایت و طراحی سایت دایرکتوری دارد بصورت کاملاً تخصصی وب سایت های مورد درخواست مشتریان در زمینه پزشکی و کلینیک ها و بانکهای اطلاعاتی پزشکی را پیاده سازی می نماید. 

ما آماده ایم تا در صورت نیاز شما به طراحی سایت پزشکی و طراحی سایت دایرکتوری پزشکی با برگزاری جلسه و مشاوره  رایگان بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهیم.

 

سایر موضوعات تحلیل شده

طراحی وب سایت آتلیه

طراحی وب سایت آتلیه

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

طراحی وب سایت آموزشگاه یا موسسه آموزشی

طراحی وب سایت آموزشگاه یا موسسه آموزشی

طراحی وب سایت بازرگانی

طراحی وب سایت بازرگانی

طراحی وب سایت پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی

طراحی وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی

طراحی وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی

طراحی وب سایت تخفیف گروهی

طراحی وب سایت تخفیف گروهی

طراحی وب سایت رستوران و فست فود

طراحی وب سایت رستوران و فست فود

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت صنعتی

طراحی وب سایت صنعتی

طراحی وب سایت مشاورین املاک

طراحی وب سایت مشاورین املاک