طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

در صورتی که در زمینه خدمات گردشگری فعالیت می کنید، مهمترین کاربرد وب سایت برای شما این است که  بتوانند تورها و پکیج های فعال خود را معرفی کنید. علاوه بر معرفی اطلاعات کامل تور می توانید اطلاعاتی نظیر برنامه سفر، مدارک لازم، شرایط ثبت نام، خدمات آژانس در تور، لوازم سفر و غیره را برای هر تور ثبت کنید.
در نهایت زمانی که کاربران بخواهند در یکی از تورها ثبت نام کنند، پس از انتخاب تور و پر کردن اطلاعات لازم مانند مشخصات فردی، مشخصات همسفران و غیره هزینه را به صورت آنلاین پرداخت کنند و حتی پس از پرداخت با مراجعه به پنل کاربری خود از مراحل ثبت سفارش خود مطلع شوند.  در این حالت میتوانید بسیاری از مدارک را به صورت آنلاین دریافت نمایید تا کاربران به زحمت چندانی نیفتند. البته در پنل کاربری آنها میتوان سرویس های بسیار بیشتری را هم فراهم نمود که حتما در زمان عقد قرارداد در رابطه با آنها به تفضیل صحبت خواهیم نمود.

با این کار شما میتوانید حتی اقدام به عضو گیری هم نمایید و یک بانک اطلاعاتی و تماس منحصر به فرد خود را داشته باشید. در نهایت با ارسال ایمیل و اس ام اس های تبلیغاتی دوره ای، آنها را از جدید ترین محصولات و پکیج های مسافرتی خود آگاه خواهید نمود.
به فکر بازدید کنندگان زیاد خود هم باشید. از همین الان خود را برای گرفتن آگهی و بنرهای تبلیغاتی آماده کنید تا از این راه منبع درآمدی خوبی هم داشته باشید.  مطمئن باشید بسیاری از کسب و کارهایی که به نوعی در رابطه با صنعت تفریحی و مسافرتی هستند منتظر هستند تا در وب سایت شما آگهی بدهند تا در فضای مجازی بهتر و موثرتر دیده شوند.

ایجاد پایگاه مقالات در زمینه گردشگری یکی از سرویس های بسایر عالی در وب سایت آژانس مسافرتی شما محسوب می شود. وجود اخبار و مطالب زیاد در وب سایت باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل خواهند شد. هر چقدر رتبه  وب سایت افزایش پیدا نماید ورودی به وب سایت هم بیشتر خواهد شد و در نتیجه مشتریان شما هم افزایش پیدا خواهد نمود. اطلاعاتی مانند معرفی هتل ها، جاذبه های گردشگری و غیره. حتی در نظر داریم تا در طراحی وب سایت شما یک سیستم جستجوی پیشرفته هم تعبیه کنیم تا افراد آنلاین در وب سایت آژانس مسافرتی شما راحت تر بتوانند اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند. 


معمولا در یک طراحی وب سایت آژانس مسافرتی و گردشگری میتواند چنین خدمات وسرویس هایی را ارائه نمود که عبارتد از:
طراحی صفحه وب  عضو گیری و مدیریت کاربران به همراه پنل کاربری
طراحی صفحه وب  معرفی آژانس های مسافرتی دیگر و همکاران
طراحی صفحه وب  طبقه بندی تور بر اساس داخلی، خارجی، طبیعت گردی، کروز و ...
طراحی صفحه وب  معرفی هتل ها
طراحی صفحه وب  معرفی جاذبه های گردشگری کشورها و شهرها
طراحی صفحه وب  بخش آخرین اخبار و اطلاعات روز از شرایط تورها و قیمت ها
طراحی صفحه وب  رزرو آنلاین و خرید اینترنتی بلیط یا سفارش اینترنتی
و صدها سرویس و خدماتی که حتما برای طراحی و پیاده سازی آنها طرح و برنامه ای بسیار ویژه داریم.

 


چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در صفحه تماس با ما قرار دارد با ما تماس بگیرید. ما در کنار شما هستیم.

لیست گروهها

طراحی وب سایت آتلیه

طراحی سایت آتلیه

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی وب سایت آموزشگاه

طراحی سایت آموزشگاه

طراحی وب سایت املاک

طراحی سایت املاک

طراحی وب سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی

طراحی وب سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی

طراحی سایت تبلیغاتی و نیازمندی

طراحی وب سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی وب سایت رستوران و فست فود

طراحی سایت رستوران و فست فود

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی وب سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی