طراحی وب سایت آتلیه

اگر در زمینه عکاسی فعالیت می کنید و هنوز یک وب سایت کوچک هم برای خود دست و پا نکرده اید، ایرادی ندارد. درست است که زمان را از دست داده اید و رقبای شما در فضلی مجازی فاصله نسبتا زیادی از شما گرفته اند اما با خواندن دقیق ادامه همین مقاله می توانید این فرصت از دست رفته را جبران کنید

حتما می دانید برای افرادی که آتلیه عکاسی دارند، نمایش نمونه کارهای منتخب به مراجعه کنندگان می تواند کسب و کار شما را در فضای مجازی بهبود ببخشد. حتی می توان نمونه کارها را به صورت دسته بندی شده طراحی نمود  و بر حسب تاریخ، تعداد بازدید و .... نمایش داد. در این قسمت حتی می توانید توضیحات کاملی از نمونه کارهای هنری و سبک آن بدهید.
رسم بر این است تا بسیاری از آتلیه های عکاسی اگر از فرد مشهوری در آن آتلیه عکسی گرفته است، آن را پشت ویترین مغازه خود قرار می دهند تا مشتریان با دیدن تصویر به داخل مغازه مراجعه نمایند. دقیقا همین اتفاق هم می تواند در وب سایت آتلیه عکاسی شما بیافتد. به طوریکه در صفحه اصلی و به صورت اسلاید شو با افکت مناسب و کاربر پسند می توانیم چندین تصاویر زیبا را به کاربران آنلاین وب سایتتان نمایش دهیم.
همچنین حتما برنامه ای برای نمایش کاتالوگها و تعرفه قیمتهای خود در وب سایت داشته باشید. 
همه می دانیم که هنر عکاسی رشته ها و گرایشهای بسیار زیادی دارد مانند عکاسی صنعتی یا عکاسی کودک، عکاسی تبلیغاتی و غیره. بنابراین هر یک از این گرایشها تعرفه ها و نمونه کارهای مخصوص به خودش را دارد. ما در گروه طراحی کلیک  تمام تلاش خود را می کنیم تا با بهترین کیفیت و زیباترین حالت چنین بخشی را برای کاربران وب سایتتان که در نهایت به مشتریان شما تبدیل خواهند شد طراحی کنیم.

همچنین می توانید در یکی از صفحات طراحی وب خود در مورد مدرک هایی که در زمان های مختلف اخذ نموده اید صحبت کنید تا کاربران آنلاین بیشتر و بهتر به شما اطمینان کنند. حتی این امکان در این صفحه و بسیاری از صفحات وجود خواهد داشت که کاربران بتوانند محصولات و صفحات را به دوستان خود معرفی نمایند و با آنها به اشتراک بگذارند.

مطمئن باشید با توجه به توصیه های گروه طراحی کلیک در زمینه بهینه سازی در موتورهای جستجو,تصاویر موجود در وب سایت شما با بهترین رتبه در موتور جستجوی گوگل نمایش داده خواهد شد. بنابراین پیاده سازی این قسمت در رونق کسب و کار شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. ورود و وجود کاربران جدید در هر روز باعث خواهد شد تا رتبه شما در کل دنیا و حتی ایران ارتقاء پیدا نموده  تا کاربران به شما و وب سایت خوبتان اطمینان بیشتری نمایند.


معمولا  در طراحی یک وب سایت آتلیه عکس می توان چنین سرویس ها و خدماتی را ارئه نمود: 

  • طراحی صفحه وب  نمایش کاتالوگ آنلاین برای تمامی خدمات 
  • طراحی صفحه وب  درج تعرفه خدمات در صورت درخواست مدیریت آتلیه 
  • طراحی صفحه وب  بخش مقالات و اخبار مرتبط با آتلیه
  • طراحی صفحه وب  پرداخت آنلاین برای هزینه ها


چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در صفحه تماس با ما قرار دارد با ما تماس بگیرید. ما در کنار شما هستیم.

سایر موضوعات تحلیل شده

طراحی وب سایت آتلیه

طراحی وب سایت آتلیه

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

طراحی وب سایت آموزشگاه یا موسسه آموزشی

طراحی وب سایت آموزشگاه یا موسسه آموزشی

طراحی وب سایت بازرگانی

طراحی وب سایت بازرگانی

طراحی وب سایت پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی

طراحی وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی

طراحی وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی

طراحی وب سایت تخفیف گروهی

طراحی وب سایت تخفیف گروهی

طراحی وب سایت رستوران و فست فود

طراحی وب سایت رستوران و فست فود

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت صنعتی

طراحی وب سایت صنعتی

طراحی وب سایت مشاورین املاک

طراحی وب سایت مشاورین املاک