پیش بینی های جدید روند طراحی وب سایت در سال ۲۰۱۷

آیا وب سایت شما به روز است؟ مطمعن نیستید؟ هدف ما این است که وب سایت های مشتریان ما، سالهای متوالی در حال پیشرفت باشند. اگر وب سایت خود را بروزرسانی نکنید، به تدریج در بین رقبای خود افت خواهید کرد. با توجه به نزدیک شدن به سال جدید میلادی زمان مناسبی است که در خصوص روندهای جدید طراحی وب سایت صحبت کنیم. در ادامه لیست کامل روند طراحی وب سایت در سال 2017 را آورده ایم.

 1)    طراحی واکنشگرا یا همان ریسپانسیو : 

احتمالا میدانید که  طراحی ریسپانسیو باعث می شود وب سایت شما در دستگاههای مختلف ( گوشی، تبلت و ... ) خودش را به صورت خودکار با اندازه های آن دستگاه وقف دهد. این امر در سالهای اخیر هم یکی روند برای طراحی وب سایت بوده و انتظار می رود  در سال جدید میلادی، طراحی وب سایت ریسپانسیو بر اساس سن و سال را ببینیم که در آن محتوای وب سایت  بر اساس سن و مهارت کاربران نمایش داده شده و آیتم های موجود در منو، اندازه فونت ها، و طرح های رنگی با توجه به شایستگی و توانایی کاربران تنظیم خواهد شد. 

 

2)    ویدیو:

به علت افزایش سرعت اینترنت، استفاده از ویدئو در وب سایت جایگاه قابل ملاحظه ای پیدا کرده است. بسیاری از مردم ترجیح میدهند مطالب آموزشی را از طریق ویدیو دنبال کنند تا مطالعه متن. به طوریکه 87 درصد فروشنده های آنلاین از ویدیو استفاده می کنند. 

 

3)    پیام :

صفحه اصلی وب سایت شما باید یک پیام روشن و مختصر داشته باشد که به کاربر بگوید شما که هستید و چه کاری انجام می دهید. این اولین چیزی است که یک بازدید کننده در وب سایت می بیند. اگر بازدید کننده وب سایت نتواند به سرعت متوجه شود شما چه خدماتی را انجام می دهید پس از ورود به وب سایت شما به احتمال زیاد آن را ترک میکند و دیگر به وب سایت شما باز نخواهند گشت. 

 

 4)    داستان سرایی: 

وب سایت شما باید داستان منحصر به فرد خود را با استفاده از متن و تصاویر به کاربران انتقال دهد . داستانسرایی روند معروفی در سالهای اخیر برای طراحی وب سایت بوده است و همچنان ارزش خود را حفظ کرده است. سعی کنید با استفاده از ویدیو، انیمیشن، تصاویر، هدایت کاربران بین صفحات وب سایت و ... به کاربران بگویید که هستید، اهل کجا بوده اید، چه پیشنهاداتی دارید و یا هر آنچه میخواهید بدانند را نشان دهید. 

 

 5)    واقعی بودن:

 عکسهای فعلی وب سایت خود را کنار بگذارید. یک دوربین بردارید و خودتان عکس بگیرید و یا از یک عکاس بخواهید برایتان عکاسی کند. عکسهای خوب و واقعی میتواند بر اعتبار پروژه و وب سایت شما بیفزاید. 


۵۸۹
۱۳۹۵/۰۹/۲۹

پربازدید ترین پست های نکته های مرتبط با گرافیک وب سایت

تاثیر رنگ ها در موفقیت وب سایت

تاثیر رنگ ها در موفقیت وب سایت

مراقب نمایش آیتم ها به صورت افقی یا Swipe، در نسخه دسکتاپ وب سایت خود باشید

مراقب نمایش آیتم ها به صورت افقی یا Swipe، در نسخه دسکتاپ وب سایت خود باشید

ایجاد اسکرول های طولانی در طراحی وب سایت

ایجاد اسکرول های طولانی در طراحی وب سایت

چگونه میتوان با بودجه کم برای کارآفرینان نوپا برند ساخت؟

چگونه میتوان با بودجه کم برای کارآفرینان نوپا برند ساخت؟

نقش طراحی در موفقیت کسب و کار

نقش طراحی در موفقیت کسب و کار

    موارد مهم هنگام انتخاب رنگ  کمپین بازاریابی

موارد مهم هنگام انتخاب رنگ کمپین بازاریابی

هنگام طراحی سایت چه رنگهایی را انتخاب کنیم؟

هنگام طراحی سایت چه رنگهایی را انتخاب کنیم؟