براي طراحي وب سایت چه نکاتی را باید توجه کرد؟

براي دستيابي به نتيجه مناسب در بازار رقابتي امروز، انتخاب راه مناسب براي ايجاد پيوندهاي داخلي و خارجي در وب سايت شما اهميت فراواني دارد.همچنين استفاده از آژانسهای بهينه سازی، کمک بزرگي به رتبهء وب سايت شما و تمامي مواردي که باعث بالارفتن ميزان بازديد از صفحات در موتور جستجو ميشود، خواهد کرد.


1-فکر کردن در مورد اين که چه لينکی به شما پيوند می شود

در حال حاضر شما ارزش اعتبار و خوشنامي محصولات و ارائهء خدمات در بازار را به خوبي مي دانيد.با پيوند دادن وب سايت هايي که کالاهاي مرغوب دارندو به راحتي براي کاربران و موتورهاي جستجو قابل مشاهده هستن دبه وب سايت خود انعکاس خوبي در وب سايتتان دارد . به تعداد لينک هايي که دامنه هاي متفاوتي همچون: .com-.co.uk .به راههايي  که ديگران را به انجام اين کار به همين ترتيب تشويق مي کند نيز دقت کنيد.

 

2- در مورد اينکه شما به چه لينکي پيوند مي شويد خوب دقت کنيد

 با سايت هايي که کيفيت خوب دارند پيوند شويد زيرا انعکاس خوبي براي وب سايت شما  دارد.با نوآوري و توسعه صفحات وب خود و ايجاد مطالب مرتبط سايت خود را به روز کنيد. به منظور توسعهء وب سايت خود سعي کنيد با مجموعه اي ازلينک هاي متعادل لينک گرديد.

 

3-از پيوند با لينکهای خراب خودداری نماييد

هر لينکي که مدتها استفاده نمي شود را از صفحه وب سايت خود حذف کنيد.

 

4- در مورد ارتباطات خود خوب فکر کنيد

 با لينک هايی که ارتباط واضحی با مطالب وب سايت شما دارندارتباط برقرار کنيد.اين موضوع براي موتورهای جستجو و کاربران اهميت دارد. ضرر پيوند با لينکهاي بي ربط و نامرتبط در صفحهء شما غير قابل انکار است.

 

5-لينکهای داخلی

براي ميزان کاربر پسند بودن صفحات وب خود و لينکهاي داخلي فکر کنيد.براي پيدا کردن راههايي براي داشتن لينک هاي داخلي که براي رتبه بندي وب شما مفيد ميباشند از لينک هاي داخلي و مشاورهء کارشناسان بهينه سازي وب استفاده کنيد.

 

6- نقشه ها

در مورد بازگشت به صفحهء اصلي و نقشهء سايت به خوبي فکر کنيد.براي تشويق کاربران از وب سايت خود استفاده از سايت و حرکت در صفحات را آسان کنيد. نقشهء سايت راه درستي براي معرفي لينکهاي داخلي و استفادهء آسان از وب سايت و ايجاد ديد کلي براي حرکت آسانتر در وب سايت است. 

 

7- ساخت لينک

جهت ساخت لينک براي کاربرد صحيح و مطابق با شرايط به دقت فکر کنيد. براي ساخت لينک از متنهاي Anchor و دقيقاً هماهنگ آن استفاده نماييد. هر چند به ياد داشته باشيد، استفاده بيش از حد کلمات کليدي به همان بدي کمبود آن مي باشد. با استفاده از شرايطي که ميخواهيد در رتبه بندي قرار بگيريد و خلاصه اي از موضوعات مطرح شده و استفاده از آنها در حد تعادل؛ رتبهء وب شما توسط موتورهاي جستجو تقويت خواهد شد. از حواس خود استفاده کرده و حد تعادل ايجاد نماييد. اگر احساس مي کنيد کلمات و عبارات در لينک هاي داخلي شما تکرار شده، پس احتمالاً همين طور خواهد بود.

 

8- اجتناب از مخفی کاری

 متخصص تشخيص" سياه کاري " و يا تکنيکهاي نابجا و بيهودهء سئو  موتورهاي جستجو مي باشد. امکان دارد اين موارد باعث جذب بازديدکننده و وسوسهء آنها به بازديد از وب سايت شما و محبوبيت صفحات وب شما در شبکه شود. امکان دارد استفاده از اين تکنيکها براي شما و وب سايت تان مشکل بوجود آورد.

کاربران و موتورهاي جستجو رويکردشان  با مخفي کاري وب سايت ها يکسان است وبراي هر دوي اينها قابل تحمل نيست. براي دوري از مشکلات از خط قرمز ها عبور نکنيد.

 

9-به جايگاه لينک رقبای خود توجه نمايی

با انجام اين کار جايگاه لينک ها و ميدان فعاليتهاي رقباي خود را متوجه ميشويد.  براي بازديد از فعاليتهاي لينک هاي رقباي خود ميتوانيد به ياهو برويد و لينک www.competitorsite.com  را باز کنيد و ابزارهاي مفيد اين سايت را  استفاده نماييد.

 

10- استراتژی

براي لينک دهي و پيوند به درون وب سايت خود يک استراتژي قوي داشته باشيد.قبل از ايجاد پيوند خوب بررسي کرده و از هر راهکار هوشمندانه اي که در اختيار داريد استفاده نماييد.استفاده از توصيه هاي وب سايت هاي مشاور سئو و متخصصين آنها بسيار مفيد است.
 


۱۰۰
۱۳۹۷/۰۲/۱۰

سایر پست های طراحی وب سایت در شیراز

چرا طراحان وب سایت اغلب باید با مشتریان خود در تکاپو باشند؟

چرا طراحان وب سایت اغلب باید با مشتریان خود در تکاپو باشند؟

بایدها و نبایدها در ترکیب محتوا و گرافیک طراحی سایت

بایدها و نبایدها در ترکیب محتوا و گرافیک طراحی سایت

 نکات قابل توجه در طراحی لوگوی سایت

نکات قابل توجه در طراحی لوگوی سایت

راهکارهای  ارتقاء رتبه بندی در نتایج جستجوی گوگل

راهکارهای ارتقاء رتبه بندی در نتایج جستجوی گوگل

 عوامل موثر در رتبه بندی وبسایت در موتورهای جستجو

 عوامل موثر در رتبه بندی وبسایت در موتورهای جستجو

دلایلی که نشان میدهد وب سایت شما نیاز به طراحی مجدد (ریدیزاین) دارد

دلایلی که نشان میدهد وب سایت شما نیاز به طراحی مجدد (ریدیزاین) دارد

نکات قابل توجه در طراحی وب سایت رستوران

نکات قابل توجه در طراحی وب سایت رستوران

7 عامل موثر در موفقیت وب سایت

۷ عامل موثر در موفقیت وب سایت

طراحی وب سایت برای کسب و کارهای کوچک در شیراز

طراحی وب سایت برای کسب و کارهای کوچک در شیراز

تغییرات طراحی سایت در سال 2018

تغییرات طراحی سایت در سال ۲۰۱۸