معرفی شرکت وبنوتک

بیش از ۸ سال است که وبنوتک در حوزۀ طراحی و پیاده سازی وب سایت فعالیت می کند. ما با استفاده از تکنولوژی ASP.Net و زبان سی شارپ وب سایت های مشتریان خود را متناسب با امکانات مورد نیاز و همچنین سلیقه آن ها طراحی کنیم. در واقع برای طراحی وب سایت از هیچ ابزار آماده ای استفاده نمی کنیم.

ما به شما کمک می کنیم با صرف کم ترین زمان و مناسب ترین هزینه جایگاه کسب و کار خود را در دنیای اینترنت ارتقا دهید.

 • ۸
  سال تجربه کاری
 • ۶۲
  مشتری
 • ۵
  متخصص در تیم
 • ۶۲
  نمونه کار

اعضای تیم

موجی کوچک می تواند تاثیری بزرگ داشته باشد

ما چگونه کار می کنیم؟

ما برای بررسی امکانات و همچنین انتخاب طرح مناسب برای وب سایت در جلسات حضوری نظر شما را جویا می شویم

 • قرار ملاقات

  در اولین مرحله با زمینه فعالیت، خواسته های شما، امکانات مورد نیاز، وب سایت رقیبان، مسائل و راه حل های موجود با یکدیگر صحیت می کنیم و چای می نوشیم

 • آماده سازی طرح اولیه

  در این مرحله با توجه به اطلاعات بدست آمده در مرحله قبل، یک طرح کلی که اصولا روی کاغذ طراحی می شود به شما ارائه می گردد تا نظر شما را در رابطه با امکانات و طرح در نظر گرفته شده جویا می شویم (ترجیحا طی یک جلسه حضوری)

 • طراحی و پیاده سازی

  با توجه به طرح اولیه یک قالب اختصاصی برای وب سایت شما طراحی و پیاده سازی می شود تا پس از تایید شما، کدنویسی قالب و سپس کدنویسی سیستم مدیریت محتوا را انجام می دهیم...

 • تحویل اولیه و تست

  پس از تکمیل مراحل کدنویسی، تمام بخش ها را با استفاده از داده های تستی، بررسی می کنیم. سپس طی یک جلسه حضوری تمام بخش ها را به اتفاق شما نیز بررسی می کنیم تا در صورت نیاز اصلاحات احتمالی انجام شوند.

 • تحویل نهایی وب سایت

  پس از انجام بررسی های لازم، وب سایت شما را بر روی هاست و دامنه اصلی خودتان آپلود می کنیم. در این مرحله نیز سیستم به صورت کلی توسط ما و شما تست می شود.

چرا باید برای طراحی وب سایت به وبنوتک اعتماد کنم؟

ما دقیق و کامل به خواسته های شما گوش می دهیم

پیش از شروع کار به صورت کامل به خواسته های شما گوش می دهیم و در مورد مسائل و راه حل های موجود مفصل صحبت می کنیم. اولویت ما برای در نظر گرفتن امکانات وب سایت، خواسته های شما است.

بهترین راه حل ها را به شما ارائه می دهیم

پس از بررسی خواسته های شما، بهترین راهکارهای موجود را به شما ارائه می دهیم تا فرایند طراحی وب سایت با رضایت قلبی شما پیش رود.

حتی پس از تحویل پروژه، در کنارتان هستیم

به هیچ وجه فکر نکنید پروژه را تمام کرده، به شما تحویل ‌می دهیم و خداحافظی می کنیم. خیر! ما در کنارتان هستیم تا آموزش ها و راهنمایی های لازم را به شما ارائه و تغییرات لازم را انجام دهیم.

جهت کار کردن وب سایت به شما آموزش می دهیم

پس از تکمیل فرایند طراحی وب سایت، آموزشی را به صورت حضوری یا حتی غیر حضوری جهت مدیریت وب سایت به شما ارائه می کنیم تا خودتان به راحتی بتوانید با وب سایتتان کار کنید.

رضایت شما افتخار ماست

چرا مشتریان ما را برای طراحی وب سایت انتخاب کرده اند؟