درباره ما

وبنوتک فعالیت تخصصی خود را در زمینه طراحی وب سایت از سال 1390 آغاز نمود و در طی همین مدت زمان اندک بصورت تخصصی در زمینه طراحی و ساخت انواع وب سایت در شیراز، تهران، اصفهان و حتی خارج از مرزهای ایران (دبی و گرجستان) اینترنتی فعال بوده است. استفاده از تکنیک های روز در طراحی وب سایت، عدم استفاده از CMS های آماده، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، پشتیبانی و پاسخ گویی مداوم به مشتریان، تنها بخشی از وجوه تمایز ما در قیاس با سایر شرکت های طراحی وب سایت دیگر در شهر شیراز است.معرفی تیم ما

تیم ما، تیم شماست

 • محمد رضا خانی

  محمد رضا خانی

  برنامه نویس ارشد، طراح گرافیست و البته مدیرعامل

  رشته دانشگاهی اینجانب نرم افزار کامپیوتر بوده و از همان دوران دانشجویی با آرزوی تاسیس یک گروه تخصصی در زمینه وب سایت ایام داشنجویی رو سپری میکردم. تا اینکه در سال 1390 رسما وبنوتک شکل گرفت.

 • صبا بردبار

  صبا بردبار

  عکاس و صد البته رئیس

  خانم بردبار در رشته نرم افزار کامپیوتر تحصیل کردن و با ذوق و سلیقه خاصی که دارن در زمینه عکاسی صنعتی با ایشون همکاری می کنیم.

 • فاطمه میرکی

  فاطمه میرکی

  طراح قالب و برنامه نویس

  خانم میرکی کارشناس نرم افزار هستن و در زمینه طراحی رابط کاربری و برنامه نویسی با ما همکاری می کنن. علاوه بر این در زمینه بازاریابی اینترنتی هم از تخصص ایشون استفاده میکنیم.

 • لیلا درستکار

  لیلا درستکار

  طراح قالب و برنامه نویس

  خانم درستکار هم مثل همه اعضای گروه کارشناس نرم افزار هستن و در زمینه طراحی قالب وب سایت و برنامه نویسی با ما همکاری میکنن.